LUGUBRE ''Supreme Ritual Genocide'' (05.10.2010)


Folter Records - 2010 - Hollanda

Hollanda'dan çok kaliteli bir grup LUGUBRE, 11 yıldır müzik hayatını sürdüren grubun ikinci tam süreli albümü geçtiğimiz Temmuz ayında Alman şirket Folter Records etiketi ile piyasaya çıktı. Şık ve sade kapağı olan oldukça ilgi çekici albüm.

Grubun kadrosuna göz attığımızda, elemanlar bir çok underground grubun eski/yeni kadrosunda baş gösteriyor. Bu başarı da bu kadar deneyimle sabittir diye düşünüyorum.

Sözlerindeki savaşı; gaddar scream vokali, ölümcül gitar riffleri ve bilhassa savaşı andıran davulları ile gayet rahat hissettirebilen, hırçın bir black metal icra ediyor grup. Temiz kaydı ve kaliteli prodüksiyonu ile oldukça dinlenesi bir sound.

Bir süredir şöyle bol taramalı bir şeyler dinleyesim vardı iyi denk geldi, kendime dinleyecek yeni ve iyi bir albüm bulmuş oldum. Hem underground olsun, hem de temiz bir soundu olsun diyenlere şiddetle tavsiye ederim.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 453 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions