LUGUBRE ''Supreme Ritual Genocide'' (05.10.2010)


Folter Records - 2010 - Hollanda

Hollanda'dan çok kaliteli bir grup LUGUBRE, 11 yıldır müzik hayatını sürdüren grubun ikinci tam süreli albümü geçtiğimiz Temmuz ayında Alman şirket Folter Records etiketi ile piyasaya çıktı. Şık ve sade kapağı olan oldukça ilgi çekici albüm.

Grubun kadrosuna göz attığımızda, elemanlar bir çok underground grubun eski/yeni kadrosunda baş gösteriyor. Bu başarı da bu kadar deneyimle sabittir diye düşünüyorum.

Sözlerindeki savaşı; gaddar scream vokali, ölümcül gitar riffleri ve bilhassa savaşı andıran davulları ile gayet rahat hissettirebilen, hırçın bir black metal icra ediyor grup. Temiz kaydı ve kaliteli prodüksiyonu ile oldukça dinlenesi bir sound.

Bir süredir şöyle bol taramalı bir şeyler dinleyesim vardı iyi denk geldi, kendime dinleyecek yeni ve iyi bir albüm bulmuş oldum. Hem underground olsun, hem de temiz bir soundu olsun diyenlere şiddetle tavsiye ederim.

9.5/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions