THE SULLEN ROUTE ''Madness of My Own Design'' (11.10.2010)


Solitude Productions – 2010 - Rusya

Rusya’dan çıkan grupları pek fazla takip etmiyorum. Metal müzik kitlesinin ve gruplarının yoğun olduğu bir ülke olsa da bana denk gelen gruplardan ötürü elimde olmadan ön yargılarım oluşmuştu.

The Sullen Route birkaç ay önce albüm çıkarmış yeni Myspace keşfim oldu. Doom death metal tarzında müzik yapan grup, çıkış için oldukça iyi bir performans sergilemiş. İyi de bir albüm yapmışlar. Orta tempoda bir doom ve death metal öğeleri distortion vokal ile iyiye yakın bir kayıt ile bütünleşmiş. Ben dinlerken Yunan grup ‘’Decemberance’’ ile çok fazla benzerlikler buldum. Ve bu grubu bir kaç gündür keyifle dinliyorum. Benim için iyi bir keşif oldu. Rusya’dan iyi bir grup denk geldi diye sevindim.

Albümden özellikle ‘’Gates’’ şarkısını tavsiye ediyorum. Oldukça sağlam bir çalışma. Doom death metal sevenler grubun myspace sayfasından albüm hakkında fikir sahibi olabilirler.

7/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 457 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions