THE SULLEN ROUTE ''Madness of My Own Design'' (11.10.2010)


Solitude Productions – 2010 - Rusya

Rusya’dan çıkan grupları pek fazla takip etmiyorum. Metal müzik kitlesinin ve gruplarının yoğun olduğu bir ülke olsa da bana denk gelen gruplardan ötürü elimde olmadan ön yargılarım oluşmuştu.

The Sullen Route birkaç ay önce albüm çıkarmış yeni Myspace keşfim oldu. Doom death metal tarzında müzik yapan grup, çıkış için oldukça iyi bir performans sergilemiş. İyi de bir albüm yapmışlar. Orta tempoda bir doom ve death metal öğeleri distortion vokal ile iyiye yakın bir kayıt ile bütünleşmiş. Ben dinlerken Yunan grup ‘’Decemberance’’ ile çok fazla benzerlikler buldum. Ve bu grubu bir kaç gündür keyifle dinliyorum. Benim için iyi bir keşif oldu. Rusya’dan iyi bir grup denk geldi diye sevindim.

Albümden özellikle ‘’Gates’’ şarkısını tavsiye ediyorum. Oldukça sağlam bir çalışma. Doom death metal sevenler grubun myspace sayfasından albüm hakkında fikir sahibi olabilirler.

7/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 428 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions