GORY DELIVERY ''Conceived To Prevail'' (13.10.2010)


Permeated Records - 2010 - İspanya

Sabah sabah elime düşen ilk dijital promo Permeated Records'tan geldi. Permeated Records gruplarına daha önce de kritik yapmıştım, tereddüt etmeden keyfimi bozmayacak bir albüm çıkacağına emindim zaten!

Gory Delivery isminden ve şık kapak resminden tarzını doğrudan belli eden üç kişilik bir grup, 2006 yılında kurulmuş, 2009 yılında bir demo çıkarmış ve şimdi ilk albümünü çıkarıyor (resmi olarak 2 gün sonra, 15 Ekim'de piyasada). İşte sevdiğim müzik budur diyerek biraz kayırabilirim grubu kritikte, hoş görün.

Her zamanki sevdiğimden, acımasız cinayet tadı veren bestelerle brutal death metal icra ediyor grup. Albümde tempo bir an olsun düşmüyor, kaliteli prodüksiyonu ile birlikte kütür kütür!!! Teknik rifflerle süslü, bol blast-beatli, aksak davullar, homurtu şeklinde guttural vokali, tam yumruğumu havaya kaldırıp işte burada diye indirdiğimde bass boost'u kafama geçiren ve beni zevkten 34 köşe eden bir şeyler yapmış grup. En başında kadroya baktığımda Cerebral Effusion'dan Eihar'ı görür görmez heyecanlanmıştım zaten, bu adamım tarzını çok beğeniyorum.

İspanya'dan bu tarz işler duymaya alıştık aslında, yine çok başarılı bir grup, yine çok başarılı bir brutal death metal albümü. İspanya'nın Amerikan brutal death metaline cevabı olmuş resmen :D Dinleyiciye şiddetle, kanlı bıçaklı tavsiye ediyorum.

9.9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 479 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions