EVIL ''I Came From The Abyss'' (18.10.2010)


Infinite Wisdom Productions - 2010 - Brezilya

Evil,Brezilya'dan çıkan raw black metal gruplarından birisi ama onları farklı kılan başlarından geçen ilginç olaylar,davulcuları bir cinayet işleyip 20 yıla mahkum oluyor ve hapiste ölüyor. Ama grup işe devam ediyor. Zaman zaman splitler ve demolar geliyor önüme onların aralarında EVIL'ı daha önce gördüğümü fark ettim özellikle Satanic Warmaster ile olan splitleri vardı arşivimde,dikkatinizi çekebilecekse şöyle örneklendireyim SATANIC WARMASTER ülkemizde daha çok bilinen bir grup ve EVIL hemen hemen aynı tarzda işlere imza atıyor. Bu 2 parçalık 7 inçlik EP plak formatında basılmış ve 150 adet dağıtılmış ama bize digital promo formatında ulaştığı için sitede değerlendirmek istedim..

Aslında Brezilya'lı gruplara göre daha ağır kalan ve ilkel bulduğum bir çalışma "I CAME FROM THE ABYSS" yine de raw black metal severler mutlaka dinlemeli. Burzum tarzı ve Darkthrone un NORSK ARISK takıldığı dönemdeki riflerinden hoşlanıyorsanız EVIL'ı da seveceksiniz,söylemedi demeyin..Yoksa sizi öldürebilirler..

6.6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 445 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions