EVIL ''I Came From The Abyss'' (18.10.2010)


Infinite Wisdom Productions - 2010 - Brezilya

Evil,Brezilya'dan çıkan raw black metal gruplarından birisi ama onları farklı kılan başlarından geçen ilginç olaylar,davulcuları bir cinayet işleyip 20 yıla mahkum oluyor ve hapiste ölüyor. Ama grup işe devam ediyor. Zaman zaman splitler ve demolar geliyor önüme onların aralarında EVIL'ı daha önce gördüğümü fark ettim özellikle Satanic Warmaster ile olan splitleri vardı arşivimde,dikkatinizi çekebilecekse şöyle örneklendireyim SATANIC WARMASTER ülkemizde daha çok bilinen bir grup ve EVIL hemen hemen aynı tarzda işlere imza atıyor. Bu 2 parçalık 7 inçlik EP plak formatında basılmış ve 150 adet dağıtılmış ama bize digital promo formatında ulaştığı için sitede değerlendirmek istedim..

Aslında Brezilya'lı gruplara göre daha ağır kalan ve ilkel bulduğum bir çalışma "I CAME FROM THE ABYSS" yine de raw black metal severler mutlaka dinlemeli. Burzum tarzı ve Darkthrone un NORSK ARISK takıldığı dönemdeki riflerinden hoşlanıyorsanız EVIL'ı da seveceksiniz,söylemedi demeyin..Yoksa sizi öldürebilirler..

6.6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 481 oy) Teşekkürler!


 
ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions