GRAVE DESECRATOR ''Insult'' (19.10.2010)


Ketzer Records - 2010 - Brezilya

Brezilya'dan yine üst seviyede agresif bir grup ile karşı karşıyayım. Ketzer'den çıkan ikinci albümleri olan Insult'u geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. İlk albümleri olan Sign of Doom'u edinememiştim. Aslında klasik Brezilya işi denebilecek riflere sahipler, eski SEPULTURA ,Sarcófago etkisi gözlemledim..

Özellikle SARCOFAGO etkisi çok yüksek seviyede hatta promo fotoğrafları bile benzerlik taşıyor. Müzik olarak biraz daha sertler ve death metale biraz daha yakınlar fakat kirlilik ve satanik dışa vurum bakımından SARCOFAGO ya çok benziyorlar..

Leş, saldırgan, alkolik black/death metal'den hoşlanıyorsanız GRAVE DESECRATOR tam size göre bir grup,bu tarz dinlemeyen uzak durabilir..

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 438 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions