SVART CROWN ''Witnessing the Fall'' (20.10.2010)


Listenable Records - 2010 - Fransa

SVART CROWN Fransa'dan yeni sayılabilecek bir grup, 2004 yılında kurulmuş, 2006'da bir demo, 2008'de bir albüm çıkarmış. Şimdi ise grubun ikinci tam süreli albümü 25 Ekim'de Listenable Records etiketi ile piyasada... Bu kadar kısa sürede, böyle bir şirketle çalışmak için yeterince iyiler zaten.

Şık ve tarzına yakışır bir kapak ile merhaba diyor albüm. Fransız black metalini oldum olası çok sevmişimdir... SVART CROWN bu konuda yüzümü kara çıkarmadı, üstüne biraz da asıl taptığım müzik death metalin de etkilerini içinde oldukça uyumlu bir şekilde barındırdığı için ekstra bir tat veriyor. 2 tarzı uygun biçimde karıştırmak her babayiğidin harcı değil. Oransal olarak bakınca, beste yapısı ve vokal tarzı olarak black metal çok daha ağır basıyor müziklerinde. Şu anki psikolojimle bundan çok büyük zevk aldığımı söyleyebilirim.

Black metal dinleyicisinin daha fazla tat alacağı, ama death metal dinleyicisinin de seve seve dinleyeceği kaliteli bir albüm olmuş. Her kim ki seviyorsa bu tarz işleri, şiddetle tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 460 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions