SVART CROWN ''Witnessing the Fall'' (20.10.2010)


Listenable Records - 2010 - Fransa

SVART CROWN Fransa'dan yeni sayılabilecek bir grup, 2004 yılında kurulmuş, 2006'da bir demo, 2008'de bir albüm çıkarmış. Şimdi ise grubun ikinci tam süreli albümü 25 Ekim'de Listenable Records etiketi ile piyasada... Bu kadar kısa sürede, böyle bir şirketle çalışmak için yeterince iyiler zaten.

Şık ve tarzına yakışır bir kapak ile merhaba diyor albüm. Fransız black metalini oldum olası çok sevmişimdir... SVART CROWN bu konuda yüzümü kara çıkarmadı, üstüne biraz da asıl taptığım müzik death metalin de etkilerini içinde oldukça uyumlu bir şekilde barındırdığı için ekstra bir tat veriyor. 2 tarzı uygun biçimde karıştırmak her babayiğidin harcı değil. Oransal olarak bakınca, beste yapısı ve vokal tarzı olarak black metal çok daha ağır basıyor müziklerinde. Şu anki psikolojimle bundan çok büyük zevk aldığımı söyleyebilirim.

Black metal dinleyicisinin daha fazla tat alacağı, ama death metal dinleyicisinin de seve seve dinleyeceği kaliteli bir albüm olmuş. Her kim ki seviyorsa bu tarz işleri, şiddetle tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 482 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions