HATE ''EREBOS'' (20.10.2010)


Listenable Records - 2010 - Polonya

Hate'i biliyorsunuzdur belki, ben bilmiyordum, grup 1990 yılında kurulmuş, enteresan ki daha önce dinlememişim. Polonyalı gruplara benziyor diyecektim ki fark ettim grup Polonyalıymış. Grubun 8. albümü Erebos Kasım ayında Listenable Records etiketi ile piyasada olacak.

Albüme göz atınca, tarz için death/black diyebilirim. Bu kez death metal yanı daha ağır basmış bir albüm. Deli gibi blast-beat'li yer yer aksak davullar ve acımasız brutal vokal, black metale kaçan death metal riffleri ile dolu şarkılarda bir miktar Industrial etkisi de mevcut.

Konsept, söz içeriği ve tarz bakımından bilindik isimlerden örnek vermek gerekirse Behemoth tadında diyebilirim, bu ayar, değişik, yeni bir şeyler isteyenlere tavsiye edebileceğim başarılı bir albüm..

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 442 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions