FUNERAL TEARS ''Your Life My Death'' (21.10.2010)


Marche Funebre Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Kışa hazırlanırken, hali hazırda bulutlar gelmişken, elime böyle bir albüm gelmesi tam isabet oldu, çıktığı tarihte (Haziran 2010) böyle bir şey Türkiye sıcağında çekilmez olabilirdi. Zira biz Türkler psikolojiye, hatta hava durumuna göre müzik dinlemeyi severiz :)

Funeral Tears 2007 yılında kurulmuş tek kişilik bir grup ve ilk ürün olarak bu albüm piyasaya çıkmış. Albüm kapağı albümün atmosferini doğrudan ele veren cinsten olmuş, çok başarılı.

"Cold Winter Wind" adlı şarkı ile rüzgarlı bir şekilde başlıyor albüm, ağır ağır, karanlık, soğuk, depresif bir atmosfer... Yoğun brutal vokal ve düşük tempolu şarkılar yer alıyor albümde. Uzun uzun ölümcül şarkılarla tam anlamı ile bir funeral doom metal yapıtı olmuş.

Kuzeyden, depresif, soğuk bir şeyler arayanlara, tam modundayken, bu kış için bu albümü tavsiye edebilirim. Sıradan doom metal gruplarından kurtulup, daha dip bir şeyler dinlemek isteyenlere...

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 447 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions