FUNERAL TEARS ''Your Life My Death'' (21.10.2010)


Marche Funebre Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Kışa hazırlanırken, hali hazırda bulutlar gelmişken, elime böyle bir albüm gelmesi tam isabet oldu, çıktığı tarihte (Haziran 2010) böyle bir şey Türkiye sıcağında çekilmez olabilirdi. Zira biz Türkler psikolojiye, hatta hava durumuna göre müzik dinlemeyi severiz :)

Funeral Tears 2007 yılında kurulmuş tek kişilik bir grup ve ilk ürün olarak bu albüm piyasaya çıkmış. Albüm kapağı albümün atmosferini doğrudan ele veren cinsten olmuş, çok başarılı.

"Cold Winter Wind" adlı şarkı ile rüzgarlı bir şekilde başlıyor albüm, ağır ağır, karanlık, soğuk, depresif bir atmosfer... Yoğun brutal vokal ve düşük tempolu şarkılar yer alıyor albümde. Uzun uzun ölümcül şarkılarla tam anlamı ile bir funeral doom metal yapıtı olmuş.

Kuzeyden, depresif, soğuk bir şeyler arayanlara, tam modundayken, bu kış için bu albümü tavsiye edebilirim. Sıradan doom metal gruplarından kurtulup, daha dip bir şeyler dinlemek isteyenlere...

7.5/10

Yazar: Goremented

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions