INFECTIOUS CATHETER THERAPY ''Incredible Stories From Daily Humans Life'' (22.10.2010)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

Bu güne kadar Rusya'dan elime gelen en enteresan albümlerden biri bu. 2007'de tek kişilik bir proje olarak kurulan INFECTIOUS CATHETER THERAPY daha sonra yoluna kadrolaşarak devam etmiş, 1 demo, 1 single ve 1 ep sonrasında ilk tam süreli albümünü bu yıl piyasaya çıkarmış. Takaslarımdan gelecekler arasında bunların da yer aldığı yeni bir split olacak, onun için de sabırsızlandığımı söyleyebilirim.

Grubun sahne fotoğraflarına bir göz attım, keza promo fotoğrafına da bakınca garip elemanlarmış :) Albüm kapağı içindeki güler yüzlü halleri de çok ilginç :)) Enteresan, eğlenceli bir müzik çıkacağı oldukça bariz ortada... Yada ben çok eğleniyorum böyle şeylerde, bilemiyorum, kişisel görüş.

Alakasız bir intro ile başlıyor albüm, birazdan rap dinleyeceğim korkusu sardı bir an, ama grind gruplarında böyle tuhaflıklar her zaman olasıdır...

Grubun tarzı için deneysel grind diyebilirim, leş bir guttural vokal kullanılmış (leşten kastım kötü değil, goregrind şekli), kayıt oldukça temiz ve anlaşılır iyi bir prodüksiyon yapılmış. Grind denince çok yüksek tempoda bir şeyler canlanabilir bir çok insanın kafasında ama genel olarak çok da yüksek tempolu bir grind grubu değil. Yavaş yavaş doğrama bu anlayacağınız. Bazı şarkılarda kullanılan synth'ler industrial tadı vermiş demekten kendimi alamıyorum.

Bahsetmeden olmaz, 8 Bit Disco outro da atari oyunu müziği tadında çok keyifli olmuş :)

Goregrind içinde deneysel bir şeyler isteyenlere tavsiye edebileceğim eğlenceli bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions