AMBIVALENCE ''Silicone Magic'' (22.10.2010)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Ukrayna

Bu kez de Ukrayna'dan eğlenceli bir grup... Ne kapak resmi ama!!! 2001 yılında kurulan AMBIVALENCE'in üçüncü tam süreli albümü, grubun dokuzuncu yılında piyasaya çıkmış.

Kapak resmi gibi bootleg'in iç dizaynı da bir moda dergisini andırıyor, alttaki silikon ameliyatı resimleri haricinde tabii :)

Tekno altyapısı ile teknik brutal death metal, death/grind birleşimi bir şeyler yapmış grup. Belirgin ve kemik gibi bass gitar tonu, teknik progresif gitar rifflerini pek ala desteklemiş.

Death metalin getirisi blast-beat'ler ve tekno vari davul geçişlerinin yanı sıra progresif, aksak davul ritimleri de duymak mümkün. Guttural vokalin incelip neredeyse kurbağa sesine vardığı yerlerde de ayrı bir eğlendim.

Bu tarz için, müzikalitesi yüksek ve bir o kadar da keyifli bir albüm olmuş. Kritik yaparken favori belirtmek genelde pek adetim değil ama bu albümde "Syntethic Beauty" favorim... Albüm tavsiye listemde üst sıralarda yerini aldı.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 418 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions