AMBIVALENCE ''Silicone Magic'' (22.10.2010)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Ukrayna

Bu kez de Ukrayna'dan eğlenceli bir grup... Ne kapak resmi ama!!! 2001 yılında kurulan AMBIVALENCE'in üçüncü tam süreli albümü, grubun dokuzuncu yılında piyasaya çıkmış.

Kapak resmi gibi bootleg'in iç dizaynı da bir moda dergisini andırıyor, alttaki silikon ameliyatı resimleri haricinde tabii :)

Tekno altyapısı ile teknik brutal death metal, death/grind birleşimi bir şeyler yapmış grup. Belirgin ve kemik gibi bass gitar tonu, teknik progresif gitar rifflerini pek ala desteklemiş.

Death metalin getirisi blast-beat'ler ve tekno vari davul geçişlerinin yanı sıra progresif, aksak davul ritimleri de duymak mümkün. Guttural vokalin incelip neredeyse kurbağa sesine vardığı yerlerde de ayrı bir eğlendim.

Bu tarz için, müzikalitesi yüksek ve bir o kadar da keyifli bir albüm olmuş. Kritik yaparken favori belirtmek genelde pek adetim değil ama bu albümde "Syntethic Beauty" favorim... Albüm tavsiye listemde üst sıralarda yerini aldı.

9.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 451 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions