ASTEL OSCORA ''Eridan'' (30.10.2010)


Grailight Productions - 2010 - Rusya

Atmosferik senfonik black metal gruplarının ana yurdu haline gelmeye başlayan Rusya’dan çıkan bir grup Astel Oscora. Tarzı albümün genelinde depresif bir yapıya sahip. Bu da albümü uzun süre dinleme konusunda sıkıntı yaratabiliyor. Eskiden black metal deyip geçebiliyorduk ama şimdi black metal adı altında o kadar cok farklı alt tarzlar varki bu grupla Gorgoroth’u aynı ad altına sokmam mümkün olmaz sanırım.

Şarkı sözleri Rusça ve süreleri oldukça uzun. Bir şarkı biterken iki şarkı devirmiş gibi hissettiğim oldu kendimi. Ağır melodiler senfonik bir yapıyla iyi harmanlanması albümü başarılı kılmış. Albümün en başarılı çalışması ‘’ Cherta Mirozdaniya’’ olarak gösterebilirim. ‘’Bagroviy Mir’’ ise gene kalitesini gösteren bir şarkı olmuş.

Rusya’dan çıkan gruplar arasında adından övgü ile söz edilen bu grup dinlenmeyi hak ediyor.

7.8/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 448 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions