METRALIATOR ''Satanic Machine'' (02.11.2010)


Pyrenean Metalheads Records - 2009 - Brezilya

Aslına bakarsanız Brezilyalı grupları çok severim ve dinlemekten asla usanmam bu promoyu bir yerlerde unutmuşum ve baya geciktirmişim. Metraliator grubu Thrash metal yapıyor ve çok fazla SODOM dinleyen arkadaşlara benziyorlar. Giriş parçalarını bir an Blasphemer coverının yavaş çalınmış hali sandığımı itiraf etmeliyim. Fakat 7 dakikalık bir giriş parçasını beklemiyordum. Progressive öğeler ile bu parçanın blasphemer isimli parçaya benzememesini sağlamak için baya uğraşmışlar fakat bu kadar uzun hızlı saldırgan thrash metal parçası zaman zaman can sıkıcı olabiliyor.

Vokal olarak 80ler speed metal vokalini anımsatıyor. Hatta Destruction Schmier 'e çok benziyor.Yer yer "CURSE THE GODS" diyecek sanabiliyorsunuz.Sanırım kabaca tarzı anladınız.Thrash metal ve gerçekten köklerine bağlı kalmış fakat üzerine bir şey koyamamış bir grup Metraliator fakat ben bu şekilde müzikten çok hoşlanan birisiyim... Promo fotoğrafları da 80ler thrash metal i imajını sergilemeye yetecek düzeyde göze çarpıyor.

Metraliator, köklere saygı bakımından üst düzey olsa da bu tarzda kendilerinden hiç bir şey katamadıkları için biraz eksi puan alıyorlar.Albüm kapakları biraz sıradan fakat yine de tarz ile doğrudan alakalı."SATANIC MACHINE" sizi duvardan duvara vurmayabilir fakat yinede thrash metal eksikliğinizi bir şekilde karşılayacaktır..

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 438 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions