OBSZÖN GESCHÖPF ''Symphony Of Decay'' (12.11.2010)


Twilight Vertrieb - 2010 - Fransa

1996 yılında kurulan Fransız/Türk (röportaj yapınca bu karmaşa çözülecek) tek kişilik grup OBSZÖN GESCHÖPF'un 2003 yılından beri çıkarmaya başladığı albümlerden beşincisi bu...

OBSZÖN GESCHÖPF sahne için bir kadroya sahip ama kayıtta tüm Vokal ve Enstrümanlar Remzi Kelleci'ye ait...

Albümün kapak resmini görünce bir an brutal death metal grubu zannettim, ama hiç alakası yok :D Ayrıca son zamanlarda dinlediğim en uzun albümlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Grubun Enteresan bir tarzı var, cayır cayır thrash metal düşünün, yıkım etkisi bol olandan, bunu industrial ile birleştirin ve ortaya OBSZÖN GESCHÖPF çıkıyor. Bazı şarkılarda kullanılan davul ve gitar tonlarına, tekniklerine bakınca kısaca özellikle bazı şarkılara industrial metal demek daha mantıklı geliyor ama genele etkisi çok büyük değil. Bunun üzerine de yırtıcı bir vokal kullanılmış, yakışıklı bir durum elde edilmiş.

Yıkıcı bir thrash metali, industrial ile karışık dinlemek isteyenlere tavsiye edebileceğim, deneysel, başarılı bir karışım olmuş.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 426 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions