CHAIN REACTION ''Cutthroat Melodies'' (21.11.2010)


Self Released - 2010 - Polonya

Chain Reaction ikinci albümleri "Cutthroat Melodies" i geçtiğimiz günlerde kendi imkanlarıyla piyasaya sürdü. Grubun tarzı kabaca "modern metal" olarak adlandırılsa da ben tarzlarını Pantera etkili thrash metal diye size özetleyebilirim. Biliyorsunuz bu tarz son dönemde metalcore/thrashmetali içine alarak giderek büyüdü. Southern metal kalıplarına uyan parçalar Chain Reaction un bu albümünü süslüyor. Çok iyi bir albüm, İstanbul'u bilenler DoRock gibi yerlerde bu tip grupları çok rahatlıkla dinleyebilirler.

Polonyalı grup tam bir performans grubu, youtube üzerinden izlediğim videolardaki performansları gerçekten çok başarılı, eğer ülkemizde olsalardı her hafta bir barda izlerdik. Malum bizim seyircilerimiz böyle sounda bayılırlar..

8/10

Yazar: Cenk A.

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions