CHAIN REACTION ''Cutthroat Melodies'' (21.11.2010)


Self Released - 2010 - Polonya

Chain Reaction ikinci albümleri "Cutthroat Melodies" i geçtiğimiz günlerde kendi imkanlarıyla piyasaya sürdü. Grubun tarzı kabaca "modern metal" olarak adlandırılsa da ben tarzlarını Pantera etkili thrash metal diye size özetleyebilirim. Biliyorsunuz bu tarz son dönemde metalcore/thrashmetali içine alarak giderek büyüdü. Southern metal kalıplarına uyan parçalar Chain Reaction un bu albümünü süslüyor. Çok iyi bir albüm, İstanbul'u bilenler DoRock gibi yerlerde bu tip grupları çok rahatlıkla dinleyebilirler.

Polonyalı grup tam bir performans grubu, youtube üzerinden izlediğim videolardaki performansları gerçekten çok başarılı, eğer ülkemizde olsalardı her hafta bir barda izlerdik. Malum bizim seyircilerimiz böyle sounda bayılırlar..

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 485 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions