ARCKANUM ''Sviga Læ'' (21.11.2010)


Regain Records - 2010- İsveç

Arckanum da Regain Records'a transfer olan gruplardan biri; İsveç underground black metal piyasasının önde gelen isimlerinden biri Shamaatae her sene yeni bir kayıtla takipçilerini yalnız bırakmıyor. Ama eski havası tabi ki yok son albüm ve ep'lerinde tarz olarak o eski havasını veremiyor. Denemeler yapıyor death metal, heavy metal coverları yapıyor. Tarzında da sanki bir sıkılmışlık seziyorum. Neden diyeceksiniz isteksiz riffler kulağıma çarpıyor ya da biz Kampen, Fran Marder gibi albümleri çok dinlediğimiz için buna alışamıyoruz.

Agios o bafomet! Bu cümleleri grubun 2002 yılındaki EP sinden duymaya alıştık.O seviyede bir albüm değil sanırım asla da olamayacak.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 427 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions