INNER MISSING ''The Age Of Silence'' (23.11.2010)


Darknagar Records - 2010 - Rusya

2008 yılında Odium adında kurulan grup bir demo çıkardıktan kısa bir süre sonra kadro ve isim değişikliği yaparak bu günki ismi Inner Missing ile yola devam etmiş. 2009 yılında bir EP çıkaran grup bu yıl ilk albümüne imzasını atmış.

Bu sonbaharda Rusya'dan çıkan depresif albümleri bol bol yorumluyorum, tesadüf eseri yada değil, bilemiyorum...

Inner Missing de Rusya'nın soğuk atmosferini hissettiren bir grup. Orta tempo death metal grupları gibi ağır davullarla, doom metal riffleri ve bu tarzda en sevdiğim scream vokalleri ile yaptıkları müziğe doom/death metal demek mantıklı olacaktır.

Inner Missing, gevşek bir doom metal grubu değil. Depresif, melankolik atmosferi olan bir albüm olmuş, özellikle Sonbahar ve Kış aylarınının kasvetli günlerinde bu tarz şeyleri isteyenler için, daha çok doom metal dinleyicisine tavsiye edebilirim. Beğendim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 457 oy)


 




ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions