ATRA HORA ''Lost in the Depths'' (23.11.2010)


Darknagar Records - 2010 - Rusya

Atra Hora 2006 yılında kurulmuş bir Rus grup. 2007 yılında çıkardıkları bir demo dışında başka bir ürünleri yok. Grup ''Lost in the Depths'' isimli bu ilk albümünü geçtiğimiz Mart ayında piyasaya çıkardı.

Enteresan, darbukalı introsu ile sanki birazdan doğudan gelmiş bir albüm dinleyeceğiz izlenimi veriyor, tabi değil...

Albümde enstruman olarak ilk kulağıma çarpan şey davul, oldukça tok tonlar kullanılmış, death metal için iyi olabilirdi ama melodik black metalde diğer enstrumanları biraz örttüğünü söyleyebilirim, tabi bunu sevenler de var, kötü olmamış, tarzı biraz daha melodik death/black tarafına çekmiş, ama yine de gitarların sesinin biraz daha yükseltilmesi gerçeğini değiştiremiyor. Kullanılan klavye bunu bir miktar tamamlamış diyebilirim.

"Dark Corners Of Universe" isimli şarkının sonundaki sakin ve koro vokalli bölüm bana Ulver dolu günlerimi hatırlattı. Değişik bir sound'u var albümün, melodik black metal sevenlere tavsiye edebilirim.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 547 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions