THE EXTINCT DREAMS ''Потустороннее Сияние'' (23.11.2010)


Backfire Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

2008 yılında kurulan The Extinct Dreams'in 4 parçadan oluşan ikinci albümü ''Потустороннее Сияние'', digipack formatında yaz sonunda yayımlandı. Mecburen, albümün ismini bulup bir yerlerden kopyaladım, "Başka Işıklar" manasına geliyormuş, eğer Google translate doğru çevirdiyse tabi :)

Grubun tarzı için 1. ve 3. şarkıda ambient, 2. ve 4. şarkıda funeral doom metal diyebilirim. Ambient olanlarda söz yok, diğer Rusça sözlere sahip olan iki şarkıda brutal ve doom metal için cuk oturmuş diyebileceğim bir clean vokal kullanılmış.

Tarza funeral doom dedim diye, çok dip zannedilmesine gerek yok, doom metal dinleyicisinin rahatlıkla dinleyebileceği bir albüm olmuş. Ama tabi ambient karışımlı doom metal olarak bir şeyler dinlemek isteyenlere şiddetle tavsiye edebilirim, bu konuda oldukça başarılı bir grup.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 411 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions