THE EXTINCT DREAMS ''Потустороннее Сияние'' (23.11.2010)


Backfire Productions/Stygian Crypt Productions - 2010 - Rusya

2008 yılında kurulan The Extinct Dreams'in 4 parçadan oluşan ikinci albümü ''Потустороннее Сияние'', digipack formatında yaz sonunda yayımlandı. Mecburen, albümün ismini bulup bir yerlerden kopyaladım, "Başka Işıklar" manasına geliyormuş, eğer Google translate doğru çevirdiyse tabi :)

Grubun tarzı için 1. ve 3. şarkıda ambient, 2. ve 4. şarkıda funeral doom metal diyebilirim. Ambient olanlarda söz yok, diğer Rusça sözlere sahip olan iki şarkıda brutal ve doom metal için cuk oturmuş diyebileceğim bir clean vokal kullanılmış.

Tarza funeral doom dedim diye, çok dip zannedilmesine gerek yok, doom metal dinleyicisinin rahatlıkla dinleyebileceği bir albüm olmuş. Ama tabi ambient karışımlı doom metal olarak bir şeyler dinlemek isteyenlere şiddetle tavsiye edebilirim, bu konuda oldukça başarılı bir grup.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 430 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions