DIATHRA ''My Endless Sorrow'' (24.11.2010)


Stygian Crypt Productions - 2008 - Belarus

Diathra, Belarus'tan (Beyaz Rusya) 1995 yılında kurulmuş bir grup, 1998 yılında çıkardıkları ilk demo sonrasında 4 yıl sonra ilk albümünü piyasaya sürmüşler. Ve bu son albümleri de 2008 yılında piyasaya çıkmış.

Grubun tarzı gothic/doom metal, klasik brutal vokal ve daha yoğun kullanılan bir bayan vokal birlikteliği olan doom metal gruplarından biri. Nitekim de albümün güllü kapak resminden bunu rahatça seçebilirsiniz.

Grup hakkında anlatabileceğim çok fazla bir şey olduğunu zannetmiyorum, müzikal açıdan başarılılar, kaliteli besteler yazılmış, düzgün sololar vs. Nitekim de eski ve deneyimli bir grup zaten.

Kişisel bakacak olursam, doom metalin daha depresif olmasından yanayım, bayan vokal işin içine girdiğinde bu tadı alamıyorum, daha çok duygusallık katıyor ki bu da pek ilgimi çekmedi. Tabii ki zevk meselesi...

Doom metalde bayan vokal sevenler bir göz atabilir, sıradan duygusal bir albüm.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 434 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions