DIATHRA ''My Endless Sorrow'' (24.11.2010)


Stygian Crypt Productions - 2008 - Belarus

Diathra, Belarus'tan (Beyaz Rusya) 1995 yılında kurulmuş bir grup, 1998 yılında çıkardıkları ilk demo sonrasında 4 yıl sonra ilk albümünü piyasaya sürmüşler. Ve bu son albümleri de 2008 yılında piyasaya çıkmış.

Grubun tarzı gothic/doom metal, klasik brutal vokal ve daha yoğun kullanılan bir bayan vokal birlikteliği olan doom metal gruplarından biri. Nitekim de albümün güllü kapak resminden bunu rahatça seçebilirsiniz.

Grup hakkında anlatabileceğim çok fazla bir şey olduğunu zannetmiyorum, müzikal açıdan başarılılar, kaliteli besteler yazılmış, düzgün sololar vs. Nitekim de eski ve deneyimli bir grup zaten.

Kişisel bakacak olursam, doom metalin daha depresif olmasından yanayım, bayan vokal işin içine girdiğinde bu tadı alamıyorum, daha çok duygusallık katıyor ki bu da pek ilgimi çekmedi. Tabii ki zevk meselesi...

Doom metalde bayan vokal sevenler bir göz atabilir, sıradan duygusal bir albüm.

6.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 452 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions