LOST IN ALASKA ''Zodiac'' (24.11.2010)


Head X Plode/MSR Distro - 2010 - Rusya

Son günlerde tarz ne olursa olsun Rus gruplara çok fazla kritik yaptığımı fark ettim, evet yine Rus bir grup "Lost in Alaska". Genelde kritiklediklerimden daha faklı bir tarza sahip.

Lost in Alaska'nın tarzı için deathcore diyebilirim, ama neredeyse brutal death metal kadar ağır bir sound kullanmışlar. Prodüksiyon oldukça etkileyici...

Hayvan gibi death metal olan şarkılara core etkileri katarak, biraz da melodikleştirmişler, ortaya dinlemesi eğlenceli, brutal bir ürün çıkmış. Besteler, teknik ve değişken yapıya sahip, şarkıların trafiğini takip etmek çok keyifli, davulcunun büyük payı var bu konuda.

Asla yamuk yumuk core gruplarından olduklarını düşünmeyin, deathcore'u daha brutal bir sound ile dinlemek isteyenlere ve çekinmeden death metal sevenlere tavsiye edebilirim. Çok başarılı.

9/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions