LOST IN ALASKA ''Zodiac'' (24.11.2010)


Head X Plode/MSR Distro - 2010 - Rusya

Son günlerde tarz ne olursa olsun Rus gruplara çok fazla kritik yaptığımı fark ettim, evet yine Rus bir grup "Lost in Alaska". Genelde kritiklediklerimden daha faklı bir tarza sahip.

Lost in Alaska'nın tarzı için deathcore diyebilirim, ama neredeyse brutal death metal kadar ağır bir sound kullanmışlar. Prodüksiyon oldukça etkileyici...

Hayvan gibi death metal olan şarkılara core etkileri katarak, biraz da melodikleştirmişler, ortaya dinlemesi eğlenceli, brutal bir ürün çıkmış. Besteler, teknik ve değişken yapıya sahip, şarkıların trafiğini takip etmek çok keyifli, davulcunun büyük payı var bu konuda.

Asla yamuk yumuk core gruplarından olduklarını düşünmeyin, deathcore'u daha brutal bir sound ile dinlemek isteyenlere ve çekinmeden death metal sevenlere tavsiye edebilirim. Çok başarılı.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 422 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions