LOST IN ALASKA ''Zodiac'' (24.11.2010)


Head X Plode/MSR Distro - 2010 - Rusya

Son günlerde tarz ne olursa olsun Rus gruplara çok fazla kritik yaptığımı fark ettim, evet yine Rus bir grup "Lost in Alaska". Genelde kritiklediklerimden daha faklı bir tarza sahip.

Lost in Alaska'nın tarzı için deathcore diyebilirim, ama neredeyse brutal death metal kadar ağır bir sound kullanmışlar. Prodüksiyon oldukça etkileyici...

Hayvan gibi death metal olan şarkılara core etkileri katarak, biraz da melodikleştirmişler, ortaya dinlemesi eğlenceli, brutal bir ürün çıkmış. Besteler, teknik ve değişken yapıya sahip, şarkıların trafiğini takip etmek çok keyifli, davulcunun büyük payı var bu konuda.

Asla yamuk yumuk core gruplarından olduklarını düşünmeyin, deathcore'u daha brutal bir sound ile dinlemek isteyenlere ve çekinmeden death metal sevenlere tavsiye edebilirim. Çok başarılı.

9/10

Yazar: Goremented

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions