CONNATE EXASPERATION ''Crypts of Decay'' (26.11.2010)


Self-financed - 2010 - İran

Son zamanlarda büyümeye başlayan İran metal piyasası yeni bir ürün daha verdi. Her geçen gün sınır komşumuzdan daha başarılı işler duymak ilgi çekici ve eğlenceli oluyor.

Connate Exasperation yeni bir grup, yada tek kişilik grup da diyebilirim, vokalist session eleman olarak kayıtta bulunmuş, 2009-2010 yılları içinde bu ilk demosunu kaydetmişler ve geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürmüşler. Ben de distro takası sayesinde edinme şansı buldum. Güzel kaliteli kitapçığı olan, pro-cdr bir ürün.

Başarılı gitar soloları ve teknik riffleri ile grup teknik brutal death metal icra ediyor, şarkıların bazı yerlerinde biraz 90'lı yılların Florida death metali etkisi hissediliyor, ama çok fazla değil. Bunu vokalistin hırıltılı brutal vokalinde de hissetmek mümkün.

Amerikan brutal death metali kadar şiddetli, brutal bir demo olmuş. Davullar başarılı yazılmış ama kullanılan tonlardan drummachine olduğu çok bariz belli oluyor. Kusur bulacağım tek nokta bu sanırım.

Demoda son olarak "Bonecrush" isminde normalin dışında giden bir şarkı var, grup biraz deneysel şeyler yapmış. Davul tonlarının bu şarkıda tuhaf durmadığını söyleyebilirim.

Hep batıdan değil de biraz da doğudan dinlemek isteyen, demo meraklısı death metalcilere tavsiye ederim.

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 419 oy)


 
FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions