DATURA ''Standing Wave'' (09.12.2010)


Coyote Records - 2010 - Ukrayna

Datura bu piyasada 11 yıldır varolma mücadelesi veren Ukranya çıkışlı başarılı bir grup. Brutal death metaltarzı altında ve başarılı 2 albüm ayrıca çok sayıda demoya sahipler. Ruhlarını yıllardır yer altında gizleyen ve bence bu sene çıkardıkları ''Standing Wave'' albümü ile bunun karşılığını alan klass bir grup haline geldiler.

Coyote Records etiketi ile çıkan bu albüm 9 şarkı ve 25 dakikalık bir süreye sahip. Ritimlerdeki aksak iniş çıkışlar,davulcunun kendisin seri katile bağlayan vokalin ise yer yer guttural olaylara girdiği brutal performansı ile beyinleri siken bir çalışma olmuş.

Müziklerinde yarattıkları ani düşüşler brutalitelerine anlam katan faktör olmuş. Bu albüm içindem ; ''Analogies Of Appesrsnces'' ve ''Stench And Madness'' benim için ayrı yere sahip şarkılar oldu. Grupla ya da Coyote Rec. ile irtibat kurarak bu albümü edinmenizi tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 418 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions