DATURA ''Standing Wave'' (09.12.2010)


Coyote Records - 2010 - Ukrayna

Datura bu piyasada 11 yıldır varolma mücadelesi veren Ukranya çıkışlı başarılı bir grup. Brutal death metaltarzı altında ve başarılı 2 albüm ayrıca çok sayıda demoya sahipler. Ruhlarını yıllardır yer altında gizleyen ve bence bu sene çıkardıkları ''Standing Wave'' albümü ile bunun karşılığını alan klass bir grup haline geldiler.

Coyote Records etiketi ile çıkan bu albüm 9 şarkı ve 25 dakikalık bir süreye sahip. Ritimlerdeki aksak iniş çıkışlar,davulcunun kendisin seri katile bağlayan vokalin ise yer yer guttural olaylara girdiği brutal performansı ile beyinleri siken bir çalışma olmuş.

Müziklerinde yarattıkları ani düşüşler brutalitelerine anlam katan faktör olmuş. Bu albüm içindem ; ''Analogies Of Appesrsnces'' ve ''Stench And Madness'' benim için ayrı yere sahip şarkılar oldu. Grupla ya da Coyote Rec. ile irtibat kurarak bu albümü edinmenizi tavsiye ederim.

8.5/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 391 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions