KOLP ''The Covered Pure Permanence'' (17.12.2010)


Temple of Torturous - 2010 - Macaristan

2010 yılının başlarında piyasaya sürülen bu albüm Veer grubundan tanıdığımız Knot ve Jim 'in yan projesi. Tarz olarak depressive black metal temalı raw black metal yapıyorlar. Benzer gruplara örnek verebilecek olursam Corpus Christii, Forgotten Tomb, Shining (ilk dönemleri) gibi projelere yakın tarzda olduğunu belirtebilirim.

Minimalistik bir albüm kapağı, grup fotorafı ve logoya sahipler, tarz da zaten bunu gerektiriyor. Prodüksüyon olarak orta seviyelerde bir yapım olarak göze çarpıyor. Fakat son dönemde bu tarz grupların hızla artması beni rahatsız etmeye başladı zira ana grubu tamamen farklı temalardan oluşan bir grubun yan proje olarak "hadi birde bu tarz bişyler yapalım" diyerek yapması bana itici geliyor.

Efektli ve acıklı vokal gerçekten kulağı tırmalıyor fakat bu tarzı sevenlerin hoşuna gidecektir...

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 456 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions