KOLP ''The Covered Pure Permanence'' (17.12.2010)


Temple of Torturous - 2010 - Macaristan

2010 yılının başlarında piyasaya sürülen bu albüm Veer grubundan tanıdığımız Knot ve Jim 'in yan projesi. Tarz olarak depressive black metal temalı raw black metal yapıyorlar. Benzer gruplara örnek verebilecek olursam Corpus Christii, Forgotten Tomb, Shining (ilk dönemleri) gibi projelere yakın tarzda olduğunu belirtebilirim.

Minimalistik bir albüm kapağı, grup fotorafı ve logoya sahipler, tarz da zaten bunu gerektiriyor. Prodüksüyon olarak orta seviyelerde bir yapım olarak göze çarpıyor. Fakat son dönemde bu tarz grupların hızla artması beni rahatsız etmeye başladı zira ana grubu tamamen farklı temalardan oluşan bir grubun yan proje olarak "hadi birde bu tarz bişyler yapalım" diyerek yapması bana itici geliyor.

Efektli ve acıklı vokal gerçekten kulağı tırmalıyor fakat bu tarzı sevenlerin hoşuna gidecektir...

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 420 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions