FUCK OATH ''Fuck Oath'' (20.12.2010)


Grindhead Records - 2010 - Avustralya

Fuck Oath Grindhead Records'un gönderdiği cd'ler sayesinde tanıştığım bir grup. Avustralya'da bulunan ve underground alemlerinde iyi yere sahip olan bir şirket olma özelliğini koruyor. Fuck Oath ise Sydney temsili grind-punk tarzında müzik yapan sağlam bir grup. Bu tarza yorum yazacak daha usta kalemler var bunun bilincindeyim çünkü punk ile pek sıcak ilişkilerim yok ancak tarza olan önyargımı bıraktığım zaman gerçekten emek harcanmış sağlam bir albüm var karşımızda ''Jesus Slut'' özellikle kendini tekrar tekrar dinleten sıkı bir çalışma.

''Sydney Beercore'' misyonunu sağlam yüklenen bu arkadaşlar albüm kapağında tabiki de (!) polis-jop ve mahkum üçgenini ele almışlar :) Black metal de satanizm ne kadar hakimse punk müzikte de anarşizm o denli zirve mevzudur müziklerinde ve duruşlarında.. Albümün diğer artısı mini kitapçık poster halini alabiliyor.Ve arka sayfada grup elemanlarının kafaları güzel hallerini görme şansınızda oluyor. Punk işte ya.. Hastayım buna (!) Napalm Death, Municipal Waste grup elemanlarının idolleri olduğunu hissettim müziklerini dinlerken. Bir deneyin ya.. Her bünyede etkisi farklı olacaktır.

7/10

Yazar: Reborn

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions