FUCK OATH ''Fuck Oath'' (20.12.2010)


Grindhead Records - 2010 - Avustralya

Fuck Oath Grindhead Records'un gönderdiği cd'ler sayesinde tanıştığım bir grup. Avustralya'da bulunan ve underground alemlerinde iyi yere sahip olan bir şirket olma özelliğini koruyor. Fuck Oath ise Sydney temsili grind-punk tarzında müzik yapan sağlam bir grup. Bu tarza yorum yazacak daha usta kalemler var bunun bilincindeyim çünkü punk ile pek sıcak ilişkilerim yok ancak tarza olan önyargımı bıraktığım zaman gerçekten emek harcanmış sağlam bir albüm var karşımızda ''Jesus Slut'' özellikle kendini tekrar tekrar dinleten sıkı bir çalışma.

''Sydney Beercore'' misyonunu sağlam yüklenen bu arkadaşlar albüm kapağında tabiki de (!) polis-jop ve mahkum üçgenini ele almışlar :) Black metal de satanizm ne kadar hakimse punk müzikte de anarşizm o denli zirve mevzudur müziklerinde ve duruşlarında.. Albümün diğer artısı mini kitapçık poster halini alabiliyor.Ve arka sayfada grup elemanlarının kafaları güzel hallerini görme şansınızda oluyor. Punk işte ya.. Hastayım buna (!) Napalm Death, Municipal Waste grup elemanlarının idolleri olduğunu hissettim müziklerini dinlerken. Bir deneyin ya.. Her bünyede etkisi farklı olacaktır.

7/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 490 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions