CLITEATER ''The Great Southern Clitkill'' (21.12.2010)


War Anthem Records - 2010 - Hollanda

CLITEATER kurulduğundan beri geyik goregrind yapmayı sürdürüyor. The Great Southern Clitkill albümü War Anthem Records'tan çıkmış. Tahmin edilebiliceği gibi Pantera'dan The Great Southern Trendkill albümüyle benzer ismi taşıyor. Aslında bu tip geyik goregrind yapan grupları pek sevmesem de n'apmış bu Hollandalı goregrind'cılar diye bakayım dedim.

Davulcu amca her zamanki gibi grindcore/goregrind mantığı davul olayına aynen devam ediyor. Grindcore gruplarında rastlayacağınız türde hızlı ve speed atak diye de atlandırılan işlerden bolca var. Klasik grindcore davulcusu desek yeridir.

Gitar olayı da aşağı yukarı daha önceki albümleriyle benzerlikler taşımakta. Biraz groove işler olmakla birlikte genel anlamda klasik Cliteater mantığı hakim diyebiliriz.

Vokalist ise Inhume vokalcisiyle aynı vokalist. Pig ve Gutturalimsi Vokaller burada da oldukça fazla var. Klasik groove goregrind gruplarında rastlayacağınız türde pig vokaller ve gutturalimsi vokaller mevcut diyebilirim. Bir çok groove goregrind gruba göre vokal yönünden daha sağlam bir vokale sahip diyebilirim.

Kayıt kalitesi de Cliteater'a göre normal diyebilirim. Extra temiz ya da extra süper değil. Daha önceki albümleriyle benzer bir kayıt kalitesine sahip. Goregrind yaptıklarını düşündüğümüzde ise yeterince temiz diyebilirim.

Albüm kapağında Cliteater'ın tanıdık yüzü obez amcamız elinde silahlar kumar masasını dağıtmış, ateş ediyor etrafa. Alkol, kumar, geyik vb muhabbetler içerdiğini düşünürsek, cliteater normal bir kapak diyebilirim.

Groove Goregrind işlerini sevenler, geyik makara ve goregrind işleri karışırsa severim ben diyenlerin seveceği bir albüm diyebilirim. Porngrind sevenlerinde seveceğini düşünüyorum.

7.5/10

Yazar: Thegutturalbender
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 441 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions