CLITEATER ''The Great Southern Clitkill'' (21.12.2010)


War Anthem Records - 2010 - Hollanda

CLITEATER kurulduğundan beri geyik goregrind yapmayı sürdürüyor. The Great Southern Clitkill albümü War Anthem Records'tan çıkmış. Tahmin edilebiliceği gibi Pantera'dan The Great Southern Trendkill albümüyle benzer ismi taşıyor. Aslında bu tip geyik goregrind yapan grupları pek sevmesem de n'apmış bu Hollandalı goregrind'cılar diye bakayım dedim.

Davulcu amca her zamanki gibi grindcore/goregrind mantığı davul olayına aynen devam ediyor. Grindcore gruplarında rastlayacağınız türde hızlı ve speed atak diye de atlandırılan işlerden bolca var. Klasik grindcore davulcusu desek yeridir.

Gitar olayı da aşağı yukarı daha önceki albümleriyle benzerlikler taşımakta. Biraz groove işler olmakla birlikte genel anlamda klasik Cliteater mantığı hakim diyebiliriz.

Vokalist ise Inhume vokalcisiyle aynı vokalist. Pig ve Gutturalimsi Vokaller burada da oldukça fazla var. Klasik groove goregrind gruplarında rastlayacağınız türde pig vokaller ve gutturalimsi vokaller mevcut diyebilirim. Bir çok groove goregrind gruba göre vokal yönünden daha sağlam bir vokale sahip diyebilirim.

Kayıt kalitesi de Cliteater'a göre normal diyebilirim. Extra temiz ya da extra süper değil. Daha önceki albümleriyle benzer bir kayıt kalitesine sahip. Goregrind yaptıklarını düşündüğümüzde ise yeterince temiz diyebilirim.

Albüm kapağında Cliteater'ın tanıdık yüzü obez amcamız elinde silahlar kumar masasını dağıtmış, ateş ediyor etrafa. Alkol, kumar, geyik vb muhabbetler içerdiğini düşünürsek, cliteater normal bir kapak diyebilirim.

Groove Goregrind işlerini sevenler, geyik makara ve goregrind işleri karışırsa severim ben diyenlerin seveceği bir albüm diyebilirim. Porngrind sevenlerinde seveceğini düşünüyorum.

7.5/10

Yazar: Thegutturalbender
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 475 oy) Teşekkürler!


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions