IMPALED NAZERENE ''Road to The Octagon'' (23.12.2010)


Osmose Records - 2010 - Finlandiya

Yine yeni yeniden ve şiddetini daha da arttırarak, sapıklık şiddet ve din karşıtlığının dibine vura vura geri geldiler. 3 yıl aradan sonra hızlarını daha da arttırarak ve dur durak bilmeden, gitarların davulun canına okuyan ve çıkan sesle dinleyeni duvardan duvara çarpacak bir albümle geri döndüler.

Avrupa'nın neredeyse en pahalı şirketi olan ve ilk albümlerinden bu yana hep yanlarında olan Osmose etiketiyle piyasaya çıkan Road to The Octagon albümü, grubun adına ve şanına yakışır bir albüm. Hızı, şiddeti ve etkileriyle bir Black Metal albümünden çok öte bir soundla arşivlerimizdeki yerini alan albümde atak gitar riffleri ve makineli tüfek hızında davullarıyla hayranlarını tam doyuma ulaştıracak bir çalışma ile karşı karşıyayız. Albümde toplam 13 şarkı bulunmakta ve her biri birbirinden hareketli olan kan, şiddet ve pislik kokusunu buram buram hissedeceğiniz şarkılarla dinleyenlerine gerçek bir Impaled Nazarene albümü sunulmuş. Albümle ilgili belirtmek istediğim diğer bir husus; 8. Şarkı Cult of The Goat, albümün kırılma noktası durumunda. Zira klasik bir black metal şarkısı olarak albümde yerini almış fakat albümün ahengini bozmamış bir şarkı.

Kısaca grubun fanları zaten kaçırmamıştır bu albümü, geri kalanda mutlaka edinsin, dinlesin ve albümün tadına varsın.

8.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 473 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions