AUTOPSY ''The Tomb Within'' (23.12.2010)


Peaceville Records - 2010 - A.B.D.

İşte yıllardır beklenen ve sonunda yeni bir ürünle hayranlarına geri dönen Autopsy, yaz sonrası sağlam bir EP ile sevenlerine merhaba dedi. The Tomb Within EP si grubun ilk albümünden bu yana hep yanında olan Peaceville Records tarafından basıldı ve nihayet piyasada.

San Fransisco lu Gore ustaları, gene her zamanki gibi döktürmüş, EP olmasına rağmen albüm tadında bir çalışma ortaya koymuşlar, geri dönüşlerinin şerefine. Zira 5 şarkılık EP'de her bir şarkının kendine has bir güzelliği var. değişken riffler ve riffleri güçlendiren davul ataklarıyla bir Autopsy klasiği ve Death Metal ziyafeti yeni EP ile karşımıza çıkıyor.

Grupta her zamanki gibi yine bir bassçı değişimi söz konusu; Abscess ve Von dan tanıdığımız Joe Trevisano gruba bu yıl dahil oldu. Onun dışındaki çekirdek kadro aynen yoluna devam ediyor.

Shitfun albümünden bu yana taze bir ürün piyasaya sürmeyen Autopsy bu EP ile hayranlarına muhteşem bir dönüş yaptı. Kısaca kaçırılmaması gereken bir çalışma ve mutlaka edinilmesi ve arşivlenmesi gereken bir ürün. Hadi saldırın gençler...

8.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 486 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions