AUTOPSY ''The Tomb Within'' (23.12.2010)


Peaceville Records - 2010 - A.B.D.

İşte yıllardır beklenen ve sonunda yeni bir ürünle hayranlarına geri dönen Autopsy, yaz sonrası sağlam bir EP ile sevenlerine merhaba dedi. The Tomb Within EP si grubun ilk albümünden bu yana hep yanında olan Peaceville Records tarafından basıldı ve nihayet piyasada.

San Fransisco lu Gore ustaları, gene her zamanki gibi döktürmüş, EP olmasına rağmen albüm tadında bir çalışma ortaya koymuşlar, geri dönüşlerinin şerefine. Zira 5 şarkılık EP'de her bir şarkının kendine has bir güzelliği var. değişken riffler ve riffleri güçlendiren davul ataklarıyla bir Autopsy klasiği ve Death Metal ziyafeti yeni EP ile karşımıza çıkıyor.

Grupta her zamanki gibi yine bir bassçı değişimi söz konusu; Abscess ve Von dan tanıdığımız Joe Trevisano gruba bu yıl dahil oldu. Onun dışındaki çekirdek kadro aynen yoluna devam ediyor.

Shitfun albümünden bu yana taze bir ürün piyasaya sürmeyen Autopsy bu EP ile hayranlarına muhteşem bir dönüş yaptı. Kısaca kaçırılmaması gereken bir çalışma ve mutlaka edinilmesi ve arşivlenmesi gereken bir ürün. Hadi saldırın gençler...

8.5/10

Yazar: Orthodox
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 452 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions