PAGANFIRE ''Promo Tape'' (24.12.2010)


Self Released - 2010 - Filipinler

Kaset dinlemeyeli çok olmuş :)) Filipinler'den underground bir grup olan PAGANFIRE geçtiğimiz ay bana ulaşıp kasedini yolladı, sanıyorum ki bu sadece dergilere, şirketlere ve ilgili nadir insanlara yollanan bir ürün. Siyah beyaz fotokopi kapağı eskiden gidip metal shopta sürekli fotokopi kapaklı kasetleri kurcaladığım günlerimi hatırlattı bana. Filipinler'in en nefret edilen grubu olduğunu kaset içinde yolladığı tanıtım yazısının başında belirten grup, 2003 yılında kurulmasına rağmen bir çok demoya sahip ve bir çok splitte yer almış.

Genel olarak internet üzerinden mp3 paylaşımını boykot eden cinsten bir kaset ön ve iç kapağına sahip, kocaman websitesi yazar gibi www.ahahahahahah yazılması tuhaf geldi :) Kenardaki "Fuck Myspace" yazısı da cabası... Uzun süredir bu tarz bir şeyler elime geçmediği için bana garip geliyor sanırım şu an :)

Grubun tarzı ve her şeyi için old-school thrash metal diyebilirim. Yer yer patlaran davula ve oluşan davul-gitar ritm uyumsuzluklarına bakarak hücum kayıt olduğunu düşünüyorum ki kayıt kalitesi de çok yüksek değil, herhangi bir prodüksiyonu düzenlemesi olduğunu zannetmiyorum ama dinlenebilir nitelikte olduğunu söyleyebilirim.

Old-school thrash metalden hoşlanan ve underground şeylerden hoşlananlar grupla iletişime geçip (paganfire13@yahoo.com) kasedi edinebilir.

6/10

Yazar: Goremented

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions