AL-LAT ''Arabian Myths'' (24.01.2011)


Set Productions - Kanada - 2011

Ürdün'den son yıllarda Extreminal'e ulaşan bir çok kişi oldu ve bir proje daha elime ulaştı. Bu Forgive Me'den tanıdığım Azmo'nun bir projesi daha doğrusu onun sadece vokallerde katıldığı başka bir proje, grubun diğer üyeleri Kanada'da yaşıyor. Tarz olarak atmospheric black metal olarak isimlendirsek fena olmayacak. Kendilerinin verdiği tarz oriented black metal, şarkı sözleri İslam öncesi Arap tanrılarından bahsediyor.

Tarz olarak klavye alt yapılı bir genel müzikaliteye sahipler vokaller ABBATH'ı andıran kimilerinin kızgın,hırçın dediği cinsten bazı yerlerde etnik melodiler ve vokaller giriyor. Fakat dostum Azmo clean tondaki vokaller bence hiç uymamış. Scream olarak devam etmeni tavsiye ederim.

Grubun şarkı sözleri pre-islamic mitoloji ,konsept bir grup daha iyisini de yapacaklar..

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 524 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions