AL-LAT ''Arabian Myths'' (24.01.2011)


Set Productions - Kanada - 2011

Ürdün'den son yıllarda Extreminal'e ulaşan bir çok kişi oldu ve bir proje daha elime ulaştı. Bu Forgive Me'den tanıdığım Azmo'nun bir projesi daha doğrusu onun sadece vokallerde katıldığı başka bir proje, grubun diğer üyeleri Kanada'da yaşıyor. Tarz olarak atmospheric black metal olarak isimlendirsek fena olmayacak. Kendilerinin verdiği tarz oriented black metal, şarkı sözleri İslam öncesi Arap tanrılarından bahsediyor.

Tarz olarak klavye alt yapılı bir genel müzikaliteye sahipler vokaller ABBATH'ı andıran kimilerinin kızgın,hırçın dediği cinsten bazı yerlerde etnik melodiler ve vokaller giriyor. Fakat dostum Azmo clean tondaki vokaller bence hiç uymamış. Scream olarak devam etmeni tavsiye ederim.

Grubun şarkı sözleri pre-islamic mitoloji ,konsept bir grup daha iyisini de yapacaklar..

7/10

Yazar: Cenk A.

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions