FOLGE DEM WIND ''Inhale The Sacred Poison'' (29.01.2011)


Code666 - 2011 - Fransa

Henüz çıkmamış ve Mart ayı başlarında yayınlanacak olan bir albümün kritiğini yapmak istedim sizlere. Aural music bana promo olarak gönderdiği için önceden bir fikir belirtmek istedim.

Folge Dem Wind 2005 yılında Fransa'dan çıkan Pagan Black Metal tarzında müzik yapan bir grup. 2009 yılında ilk uzun çalarları 'Thus Echoes the Earth' ile piyadaki şanslarını denemişler ancak benim o projelerinden haberim olmadı ve belki Aural Music promo göndermese gene gözümden kaçan gruplardan birisi olacak.

Albüme geçecek olursam 8 çalışma yer alıyor ve parça süreleri oldukça uzun sanırım Pagan tarzından olsa gerek çok fazla ruh içeren bir soundları var. Ruhsal bir yolculuk gibi ama asla suicidal öğeler içermiyor bu yüzden korkmanıza gerek yok :) Albümün mastering işiyle de Tom Kvalsvoll ilgilenmiş ve zamanında Dimmu Borgir, Emperor gibi grupların pek sevdiği Strype Audio stüdyoları albüm atmosferinin oluşumunda kullanılmış.

Temiz kayıt,güzel kapak çalışması ve iyi referanslara sahip olan grup başarılı bir albüm yapmış. ''Of Blood And Ether'' ve ''Of Bloody Hands And Mocking Stars'' biz buradayız diye bağıran çalışmalar olmuş. Dikkate değer..

7.9/10

Yazar: Reborn
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 456 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions