BRUTALLY DECEASED ''Dead Lovers' Guide'' (04.02.2011)


Lavadome Productions - 2010 - Çek Cumhuriyeti

Çek gruplar her zaman ilgimi çekmiştir, yine etkileyici bir grup olan BRUTALLY DECEASED'in 2010 Eylül ayında Lavadome Productions etiketi ile piyasaya çıkan Dead Lovers' Guide adlı albümü elime ulaştı. Grup 2007'de kurulmuş ama ilk ürününü tam-süreli albüm olarak ve kaliteli bir sunum ile ortaya koymuş.

Her zaman old-school death metal konusunda çok uzaklara gitmeye gerek yok, grup old-school İsveç death metali icra ediyor. Amerikan old-school death metal grupları gibi sapık teknik soloları da kulağa çarpıyor.

Davulcunun twinleri ve blast-beat'leri, gitarların hafif boğuk, tarzı net bir şekilde yansıtabilen tonu ve Steve Tucker gibi brutal vokali mükemmel bir uyum içerisinde; acımasız, sert klasik death metal! Çok orijinal bir albüm olmuş.

Dismember, grubun tarzına örnek olarak verilebilecek iyi bir isim, bir de grubun "Override of the Overture" adlı Dismember cover'ını dinlemeniz gerek...

Başarılı bir albüm olmuş, klasik death metalcilere tavsiye ediyorum, afiyet olsun.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 484 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions