BRUTALLY DECEASED ''Dead Lovers' Guide'' (04.02.2011)


Lavadome Productions - 2010 - Çek Cumhuriyeti

Çek gruplar her zaman ilgimi çekmiştir, yine etkileyici bir grup olan BRUTALLY DECEASED'in 2010 Eylül ayında Lavadome Productions etiketi ile piyasaya çıkan Dead Lovers' Guide adlı albümü elime ulaştı. Grup 2007'de kurulmuş ama ilk ürününü tam-süreli albüm olarak ve kaliteli bir sunum ile ortaya koymuş.

Her zaman old-school death metal konusunda çok uzaklara gitmeye gerek yok, grup old-school İsveç death metali icra ediyor. Amerikan old-school death metal grupları gibi sapık teknik soloları da kulağa çarpıyor.

Davulcunun twinleri ve blast-beat'leri, gitarların hafif boğuk, tarzı net bir şekilde yansıtabilen tonu ve Steve Tucker gibi brutal vokali mükemmel bir uyum içerisinde; acımasız, sert klasik death metal! Çok orijinal bir albüm olmuş.

Dismember, grubun tarzına örnek olarak verilebilecek iyi bir isim, bir de grubun "Override of the Overture" adlı Dismember cover'ını dinlemeniz gerek...

Başarılı bir albüm olmuş, klasik death metalcilere tavsiye ediyorum, afiyet olsun.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 520 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions