INFESTED BLOOD ''The Masters of Grotesque'' (16.02.2011)


Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions - 2008 - Brezilya

Infested Blood röportajı bir süre önce sitemizde yer almıştı, grubu dinleyenler ''The Masters of Grotesque'' albümünün 2003 yılında çıktığını bilir, aynı albüm 2008 yılında Gormageddon Productions/Stygian Crypt Productions tarafından tekrar yayınlandığı için yeni bir albüm gibi varsayıp biraz bahsetmek istiyorum. Sitenin takipçileri Infested Blood hakkında bir miktar bilgiye sahip oldukları için bu konudan fazla bahsetmeme gerek yok.

2000li yılların başlarında brutal death metalin parlayışını kutlayan albümlerden biri olan ''The Masters of Grotesque'' eski versiyonundan farklı olarak; grubun 2008 yılında Stygian Crypt etiketi ile çıkardığı "Interplanar Decimation " isimli promoda yer alan "Gate To Alien Dimension" adlı şarkının video klibini içeriyor. Bence, grubun hızının ve müzikalitesinin gerçekliğini daha iyi bir şekilde kavramak için stüdyo görüntülerinden oluşmuş bir klip.

İlk versiyonunda böyle miydi bilmiyorum ama altın rengi kitapçığın altınımsı dokusu eşsiz.

Grubun ilk çıkardığı tam süreli albüm olan bu albümün soundu, beste yapısı, yüksek tempolu davulları Amerikan Brutal Death Metali olarak değerlendirilebilir.

Zamanın kaliteli ürünlerinden biri yeniden yayınlanmış, brutal death dinleyicisine önerebileceğim arşivlik albümlerden biri...

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 465 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions