EDAIN ''Through Thought and Time'' (24.02.2011)


Pařát magazine - 2009 - Çek Cumhuriyeti

Edain, Çek Cumhuriyeti'nden yeni sayılabilecek bir grup, 2007 yılında kurulmuş ve ilk albümünü 2009 yılında çıkarmış, üzerine başka bir albüm çıkmamış henüz. Bu albüm Pařát Magazine'in 29. sayısına ek olarak verilmiş.

Çek Cumhuriyeti denince akla daha brutal, katil ruhlu gruplar geliyor ama Edain'in ismi bile bize bunun içerisinde death metal'in farklı bir tadının olduğunun işaretini veriyor. Bol bol progresif altyapı ile birlikte death işlenmiş, hatta şarkıların bazı kısımları tamamen progresif diyebilirim.

Albümde, tempo genel olarak çok yüksek değil, şarkılarda progresif değişkenliği ve teknikleri death metal tekniklerinden çok daha baskın. Progresif metal, progresif death metal sevenler bir göz atsın, hoşunuza gidebilir.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 398 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions