EDAIN ''Through Thought and Time'' (24.02.2011)


Pařát magazine - 2009 - Çek Cumhuriyeti

Edain, Çek Cumhuriyeti'nden yeni sayılabilecek bir grup, 2007 yılında kurulmuş ve ilk albümünü 2009 yılında çıkarmış, üzerine başka bir albüm çıkmamış henüz. Bu albüm Pařát Magazine'in 29. sayısına ek olarak verilmiş.

Çek Cumhuriyeti denince akla daha brutal, katil ruhlu gruplar geliyor ama Edain'in ismi bile bize bunun içerisinde death metal'in farklı bir tadının olduğunun işaretini veriyor. Bol bol progresif altyapı ile birlikte death işlenmiş, hatta şarkıların bazı kısımları tamamen progresif diyebilirim.

Albümde, tempo genel olarak çok yüksek değil, şarkılarda progresif değişkenliği ve teknikleri death metal tekniklerinden çok daha baskın. Progresif metal, progresif death metal sevenler bir göz atsın, hoşunuza gidebilir.

7.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 428 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions