DAEMONLOD ''Godless Prayers'' (06.03.2011)


Ketzer Records - 2011 - İspanya

Nisan ayının ortalarında piyasada olacak olan Godless Prayers isimli albüm Daemonlord'un 4üncü albümü oluyor. Ketzer Records'un gönderdiği promolar arasında dişe dokunur tek ürün bu, niye bu kadar bozdu kalitesini anlayamadım. Hornedcrown ve Pest gibi gruplar vardı şimdi böyle tek düze vasat raw gruplara bütçe ayırması (az buz değil) bana çok tuhaf geldi.

Grubumuz İspanyol fakat tabi ki lokal bir tını bulamayız zaten öyle bir şey beklemiyordum. Hellfire Centuries faciasından sonra yaptıkları demo ve splitleri takip etmemiştim. Çünkü o albüm gayet berbattı. Gerek kayıt prodüksiyonu gerekse drum machine tonlamaları tam anlamıyla felaketti. Bu albümde bunu aşmışlar, olumlu bir puan verebiliyorum.

Fakat grubun vokallerindeki efektler, bestelerindeki vasatlık ve kısmen eski albümlerine göre daha iyi olan mekanik davulları bende oldukça itici bir his yarattı. Ama yıllardır devam etmeleri ve vazgeçmeden aynı şeyleri sürdürmeleri takdire şayan bir durum.

6/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 411 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions