DAEMONLOD ''Godless Prayers'' (06.03.2011)


Ketzer Records - 2011 - İspanya

Nisan ayının ortalarında piyasada olacak olan Godless Prayers isimli albüm Daemonlord'un 4üncü albümü oluyor. Ketzer Records'un gönderdiği promolar arasında dişe dokunur tek ürün bu, niye bu kadar bozdu kalitesini anlayamadım. Hornedcrown ve Pest gibi gruplar vardı şimdi böyle tek düze vasat raw gruplara bütçe ayırması (az buz değil) bana çok tuhaf geldi.

Grubumuz İspanyol fakat tabi ki lokal bir tını bulamayız zaten öyle bir şey beklemiyordum. Hellfire Centuries faciasından sonra yaptıkları demo ve splitleri takip etmemiştim. Çünkü o albüm gayet berbattı. Gerek kayıt prodüksiyonu gerekse drum machine tonlamaları tam anlamıyla felaketti. Bu albümde bunu aşmışlar, olumlu bir puan verebiliyorum.

Fakat grubun vokallerindeki efektler, bestelerindeki vasatlık ve kısmen eski albümlerine göre daha iyi olan mekanik davulları bende oldukça itici bir his yarattı. Ama yıllardır devam etmeleri ve vazgeçmeden aynı şeyleri sürdürmeleri takdire şayan bir durum.

6/10

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions