AMONG THE MORTALS ''Of Ignorance and Dismissal'' (10.03.2011)


Self-Released - 2011 - Finlandiya

Finlandiya'dan bu kez AMONG THE MORTALS'ın albümü dönüyor cd-rom'da. 1997 yılında kurulup bir demo çıkaran grup uzun yıllar süren sessizliğini 2009 yılında bir EP ile bozmuş, yeni tam süreli albüm ''Of Ignorance and Dismissal'' ise geçtiğimiz Şubat ayında, herhangi bir şirketten bağımsız olarak 200 adet sınırlı sayıda basıldı. Bunlardan biri benim elimde. Kapak resmi hoşuma gitti :)

Grup progressive/melodic death metal icra ediyor. Tarz için zayıf bir prodüksiyon olmuş. Kayıt kalitesi, şarkıların müzikalitesini düşük gösteriyor ama yine kulak verip dinlediğimizde herhangi bir sıkıntı yok diyebiliriz. Şarkılara uygun klavyeler ve progresif sololar oldukça başarılı. Sadece albümün genel temposunun biraz daha yüksek olmasını beklerdim, o zaman müziğin death metal yanı biraz daha öne çıkabilirdi belki.

Melodik yada progressive death metal adına standartlardan sıyrılmış enteresan bir grup, bir dinlemekte fayda var..

7/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 452 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions