METAMORPHOSIS ''Born of Might'' (17.03.2011)


The Devil's Ground Productions - 2010 - Almanya

Güzel bir digi-pack ve pro-cdr sunumu... 1993 yılında Alman tek kişilik grup Metamorphosis'in 5. tam süreli albümü ''Born of Might'' geçtiğimiz yıl içinde , önceki birkaç albümü gibi The Devil's Ground Productions etiketi ile çıktı.

Albüm, 10 adet mistik, karanlık şarkıdan oluşuyor. Grubun tarzı albümün tanıtımında Dark Atmospheric Metal diye nitelendirilmiş. Bazı yerlerdeki tanıtımlarında death/black metal diye geçiyor ama ikisi de değil bence. Vokal tarzı ve mistik havası ile black metal çağrışımı yapabilir ama müzikal olarak bir miktar eski gothic grupları andıran, synth'ler ile sağlanan atmosferi ile birlikte bir dark metal albümü olmuş.

Melodik ve başarılı riffler başarılı bir prodüksiyon ile oldukça dinlenebilir bir albüm. Dark metal sevenlere tavsiye edebileceğim, arşivinizde olması hoş olacak bir digi-pack.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 470 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions