METAMORPHOSIS ''Born of Might'' (17.03.2011)


The Devil's Ground Productions - 2010 - Almanya

Güzel bir digi-pack ve pro-cdr sunumu... 1993 yılında Alman tek kişilik grup Metamorphosis'in 5. tam süreli albümü ''Born of Might'' geçtiğimiz yıl içinde , önceki birkaç albümü gibi The Devil's Ground Productions etiketi ile çıktı.

Albüm, 10 adet mistik, karanlık şarkıdan oluşuyor. Grubun tarzı albümün tanıtımında Dark Atmospheric Metal diye nitelendirilmiş. Bazı yerlerdeki tanıtımlarında death/black metal diye geçiyor ama ikisi de değil bence. Vokal tarzı ve mistik havası ile black metal çağrışımı yapabilir ama müzikal olarak bir miktar eski gothic grupları andıran, synth'ler ile sağlanan atmosferi ile birlikte bir dark metal albümü olmuş.

Melodik ve başarılı riffler başarılı bir prodüksiyon ile oldukça dinlenebilir bir albüm. Dark metal sevenlere tavsiye edebileceğim, arşivinizde olması hoş olacak bir digi-pack.

8/10

Yazar: Goremented

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions